Dnes je neděle 24. ledna 2021., Svátek má Milena
Počasí dnes -1°C Smíšené přeháňky

Robredo versus Federer: Jako David s Goliášem

Robredo versus Federer: Jako David s Goliášem
zdroj: Archiv

Sedm singlových titulů z anglického Wimbledonu a jeden z nejuznávanějších hráčů celého světa. Řeč nemůže být o nikom jiném než o legendárním Švýcarovi Rogeru Federerovi, který se v nejstarším turnaji světa představí prozatím proti Tommymu Robredo.

Španělský pravák se výsledky na anglické trávě zatím velmi pyšnit nemůže. Dvakrát se dostal do 3. kola, a to v letech 2003 a 2009. To můžeme pokládat za jeho největší úspěch.

Federerovy dosavadní působení na Wimbledonu 2014 se nedá nazvat jinak než spanilou jízdou. Švýcar neztratil v 3 zápasech zatím ani set, a sázkové kanceláře předpokládají i v dnešním zápase podobný průběh. Kurz od Sázkovky Bet365 na výhru nejlepšího hráče z roku 2004 je, ne až tak překvapivě, jen 1.05.

Robredo je v tomto duelu pasován do pozice biblického Davida, který má za úkol zdolat zdánlivě nepřemožitelného Goliáše s bílým křížem na hrudi. Dá se ale očekávat diametrálně odlišný scénář než z nejprodávanější knihy světa.

Tito dva hráči se proti sobě postavili celkem 11-krát. Výsledkovou převahu má přirozeně zkušenější Švýcar, když zvítězil dohromady 10-krát. Robredo vyřadil Federera jen v roce 2013 na US Open v osmifinále, a to byl i jejich poslední vzájemný zápas. Je nutno dodat, že i v loňském duelu ocenili sázkové kanceláře výhru Robredo kurzem 13.00, podobně jako i dnes.

Zápas budete mít možnost sledovat i živým vysíláním přes internet. Stačí přejít na stránky bet365.com. A pokud jste již začali jet na dovolenou, live stream od Bet365 je přístupný i pro váš mobilní telefon. Tak neváhejte, a o 12:30 zapínejte!

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma