Slavia nedala Třinci šanci, vede 3:1 na zápasy
26. 3. 2011 – 20:40 | Sport | red |Diskuze:
Z pražskou Slavií se v hokejové play off moc nepočítalo a na to, že by mohla hrát o extraligový titul by si možná nevsadil ani skalní fanoušek. Nicméně po dnešním zápase je jen krůček od finále, když zdolala Třinec, vítěze základní části.
Slavia vyhrále zcela přesvědčivě a Oceláři chvílemi nevěděli, co hrát.
Ve třetí třetině se jim sice povedlo skórovat, ale gól sudí po poradě s videorozhodčím neuznali.
Krátce poté sešívaní pojistili vedení třetím gólem a těsně před závěrečnou sirénou přidali čvrtý.
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 19. Poletín (Jaškin), 30. Vondrka (T. Svoboda), 56. T. Svoboda (Kolařík), 60. Endál (Třetina, Krenželok). Rozhodčí: Minář, Hradil - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. Diváci: 13.052. Stav série: 3:1.
Sestavy:
Slavia: M. Kopřiva - Kadlec, Žižka, Kolařík, Vašíček, Kuboš, Krejčík, Roth - Micka, P. Jelínek, J. Doležal - Pospíšil, Endál, Vondrka - Krenželok, Sklenář, T. Svoboda - Jaškin, Třetina, Poletín. Trenéři: V. Růžička st. a Čelanský.
Třinec: Vojtek - Hrabal, Zíb, Krajíček, Seman, Lojek, Richter, od 21. navíc Hudec - Varaďa, Bonk, M. Růžička - Orsava, Kohn, D. Květoň - McGregor, Peterek, Polák - Hrňa, Polanský, Adamský. Trenéři: Marek a B. Kopřiva.