Dnes je pondělí 16. června 2025., Svátek má Zbyněk
Počasí dnes 21°C Slabý déšť

Ve Wimbledonu se dnes představí všichni tři zbylí čeští tenisté

27. 6. 2011 – 7:12 | Tenis | red | Diskuze:

Ve Wimbledonu se dnes představí všichni tři zbylí čeští tenisté
zdroj: Profimedia

Po tradiční volné neděli čeká tenisty ve Wimbledonu takzvané "superpondělí", během nějž se v případě příznivého počasí odehrají všechny osmifinálové duely dvouhry mužů i žen. O postup do čtvrtfinále budou dnes na trávě v Londýně bojovat také Tomáš Berdych, Petra Cetkovská a Petra Kvitová.

Jako první se v All England Clubu představí nečekaná osmifinalistka Cetkovská, která ve 13:00 otevře program na kurtu číslo 12 duelem s Němkou Sabine Lisickou. Po ní se na tomto dvorci utká loňská semifinalistka a turnajová osmička Kvitová s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou.

Berdych se jako šestý nasazený hráč a obhájce loňského finále představí na kurtu číslo 2, což je třetí největší aréna v areálu. Jeho zápas s Američanem Mardym Fishem přijde na řadu jako třetí po dvou utkáních ženské dvouhry.

Předchozí článek

Poslanci se opět nedohodli. VV odmítly Kalouskův rozpočet

Následující článek

Lidé v hmotné nouzi už nedostanou hotovost. MPSV chystá speciální kreditku

Nejnovější články