Češi ve světě: Vítězné góly Baroše a Pudila

VIDEO - Fotbal autor: Jakub Konečný

Fotbalový útočník Milan Baroš rozhodl druhou brankou v dresu tureckého Antalyasporu o vítězství na hřišti Rizesporu 2:1 a zajistil tak svému týmu druhou výhru v ligové sezoně. Baroš, který do Turecka přestoupil v létě z Baníku Ostrava, se poprvé prosadil koncem srpna v utkání s Bursasporem.

Milan Baroš

Milan Baroš,zdroj: Getty Images

Bývalý reprezentant se dostal na hřiště ve druhém poločase místo Laminea Diarry, který krátce před koncem první půle poslal hosty do vedení. Po změně stran sice dokázal Rizespor vyrovnat, dvě minuty před koncem zápasu ale Baroš rozhodl o třech bodech pro Antalyaspor.

Daniel Pudil zajistil ve druhé anglické lize vítězným gólem výhru Watfordu na hřišti Huddersfield 2:1. Domácí vedli už od 17. minuty, kdy se hlavou trefil Daniel Ward. Během minuty ale bylo vyrovnal krásným volejem italský útočník Fernando Forestieri. Pudilův gól přišel chvíli před přestávkou. Domácí gólman Smithies neudržel přímý kop Forestieri a český fotbalista pohodlně dorazil do poloodkryté brány.

Tagy: český fotbal