Konec velké lásky. Šarapovová se rozešla s Dimitrovem

- Tenis autor: Redakce Sport.Tiscali.cz

Tenisté Maria Šarapovová a Grigor Dimitrov už spolu nerandí. O jejich rozchodu se sice nějaký čas spekulovalo, ale až nyní jej potvrdil čtyřiadvacetiletý bulharský hráč.

Tito dva už netvoří pár

Tito dva už netvoří pár,zdroj: Profimedia.cz

"Naše cesty se rozdělily. Zažili jsme spolu úžasné chvíle," uvedl Dimitrov. Rozchod se podle něj odehrál v přátelském duchu. "Teď se budu naplno koncentrovat na hru a jsem si jistý, že se výsledky brzy ukážou. Tohle léto je pro mne nový začátek," dodal 16. muž světového žebříčku. 

Osmadvacetiletá ruská hvězda se dala s Dimitrovem dohromady koncem roku 2012 poté, co zrušila zasnoubení s basketbalistou Sašou Vujačičem. Vztah ale oficiálně potvrdili až v květnu 2013. O rozchodu se začalo spekulovat od loňského US Open.

Přijede do Prahy?

Prezident Ruské tenisové federace Šamil Tarpiščev je přesvědčen, že Maria Šarapovová svou účastí podpoří tým v listopadovém finále Poháru federace v Praze. Šéf ruského tenisu to prohlásil na tiskové konferenci v Moskvě. Z dubnového semifinále, v němž Rusky vyřadily německý tým, se ruská tenisová jednička na poslední chvíli omluvila.

"O složení družstva se nyní jedná," prohlásil Tarpiščev. "Účast, či neúčast Šarapovové mnohé zneklidňuje. Zatím žádný konkrétní závěr není, jsem ale vnitřně přesvědčen, že hrát bude," konstatoval.

Tagy: láska vztah ruská tenistka

Zdroje: ČTK