Dnes je neděle 20. dubna 2025., Svátek má Marcela
Počasí dnes 18°C Polojasno

Kvitovou čeká Serena Williamsová, Berdycha Isner. Šafářová po boji končí

7. 5. 2015 – 21:13 | Tenis | Redakce Sport.Tiscali.cz | Diskuze:

Kvitovou čeká Serena Williamsová, Berdycha Isner. Šafářová po boji končí
Tomáš Berdych nastoupí v dalším kole proti Američanovi Isnerovi | zdroj: Profimedia

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Petra Kvitová postupují na antukovém turnaji v Madridu dál, Lucie Šafářová nevyužila dva mečboly a do semifinále se nepodívá.

Berdych je mezi nejlepšími osmi ve španělské metropoli pátým rokem po sobě. Francouze Tsongu porazil za půldruhé hodiny 7:5 a 6:2 a potvrdil, že se mu proti němu daří - vylepšil si s ním bilanci na 6:2. Ve čtvrtfinále se utká s Isnerem z USA.

O kolo dál, tedy v semifinále, je už Petra Kvitová. Po vítězství nad Rumunkou Irinou-Camelií Beguovou 7:5 a 6:3 ji v pátek čeká velká výzva: světová jednička Serena Williamsová.

Blízko k postupu mezi nejlepší čtyři měla i Lucie Šafářová. Během tříhodinové bitvy s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou však zahodila dva mečboly a prohrála 7:5, 6:7 a 6:7.

Předchozí článek

I kdyby mi umírala miminka před očima, nenechám se uprchlíky vydírat, říká Samková

Následující článek

Američané vycvičí tisíce Syřanů pro boj proti IS