Dnes je pondělí 25. ledna 2021., Svátek má Miloš
Počasí dnes -1°C Sněhové přeháňky

Tribuna pro 1800 návštěvníků mistrovství již stojí v Troji

Tribuna pro 1800 návštěvníků mistrovství již stojí v Troji
Tribuna | zdroj: http://slalomtroja.cz/

Tribuna, která je hlavní stavbou pro mistrovství světa ve vodním slalomu v Troji, již byla dnes (6. září) plně zkolaudována.

Stavba, která bude hlavním stanovištěm pro zhruba 1800 diváků, se nachází v úplné blízkosti umělé slalomové dráhy a nabízí skvělý výhled na hlavní úseky tratě. „Oproti šampionátu v roce 2006 jde o vylepšení, protože jsme se snažili tribunu přisunout co nejblíž a nabídnout divákům dobré místa k sezení s výhledem,“ popisuje Jiří Rohan, ředitel organizačního výboru MS2013.

Výška schodu na tribuně je 50 cm z důvodu co nejlepšího výhledu na trať. „Na porovnání, v roce 2006 byla 33 cm a výhled na kanál nebyl optimální. Jde proto o vylepšení. V současnosti není v Evropě tribuna s vyšším schodem kromě speciálních konstrukcí,“ informuje Pavel Přindiš, hlavní koordinátor technického zabezpečení v areálu.

Pod tribunou, kterou stavěla firma LAVEL MB, je skryta cesta, která je hlavní komunikací pro propojení kolem tratě.  Stavba bude v slalomářském areálu jen dočasně. „Nejpozději ve čtvrtek 19.9 musí být vše demontováno a odvezeno,“ doplňuje Přindiš.

Prodej vstupenek na Mistrovství světa stále běží a zajišťuje ho firma TicketPro.

Vstupenky na akci můžete zakoupit přímo na jejich stránkách http://www.ticketpro.cz/jnp/sport/ostatni/1118582-icf-canoe-slalom-ms2013.html nebo na prodejních místech - seznam prodejních míst.

Zdroje:
Redakce, http://slalomtroja.cz/

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma