Adriano se cítí nevinen, žena se prý postřelila sama

- Fotbal autor: Jan Pastor

Incident, při kterém brazilský fotbalista Adriano o Štědrém dnu v Riu de Janeiro údajně postřelil mladou ženu, se prý odehrál jinak. Devětadvacetiletý útočník Corinthians vypověděl, že žena se zranila sama, a že se cítí nevinen.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

"Zbraň ležela za zadními sedadly. Vzala ji a omylem zmáčkla spoušť," uvedl Adriano podle brazilských médií ještě před policejním výslechem. "Ukáže se, že nelžu," dodal problémový fotbalista.

K události došlo v sobotu brzy ráno, když se Adriano, jeho bodyguard a tři ženy vraceli autem z nočního klubu ve čtvrti Barra da Tijuca. Při výstřelu utrpěla dvacetiletá studentka komplikovanou zlomeninu ukazováčku. Posléze obvinila Adriana, že k výstřelu došlo, když si fotbalista hrál s bodyguardovou zbraní. Podle policie ženě hrozí v případě lživé výpovědi až osmileté vězení.

Bývalý útočník Parmy, Interu Milán a AS Řím Adriano se do problémů nedostal poprvé - v minulosti byl například několikrát vyšetřován kvůli spojení na známého brazilského drogového dealera. Kariéru osmačtyřicetinásobného reprezentanta poznamenaly problémy s nadváhou, alkoholem a depresemi.

Tagy: střelba zbraň

Zdroje: ČTK