Dnes je úterý 16. srpna 2022., Svátek má Jáchym
Počasí dnes 16°C Místy bouřky

Články autora

Jan Pastor

Ostatní sporty

Interwetten.com: Sázková kancelář nejen pro muže

Jan Pastor 23. 12. 2011
Sázková kancelář Interwetten je jedním ze světových lídrů v oblasti online sázení a gamingu. Od doby svého založení v roce 1990 se tento poskytovatel sportovních sázek, který vyniká zejména vypisováním skvělých kurzů a sponzoringem (HC Sparta, Sevilla FC, tým Gravity-Charouz Racing ad.), rozrostl také ve společnost online zábavy.
Freestyle

Wakeskaterka Zuzana Vráblová obhájila titul mistryně světa

Jan Pastor 22. 12. 2011
Slovenská wakeskaterka Zuzana Vráblová zvítězila na světovém šampionátu, který se konal minulý víkend v Abu Dhabí a obhájila tak titul mistryně světa z loňského roku.
Freestyle

SugarBeat: Holky to maj rády extreme!

Jan Pastor 17. 11. 2011
VIDEO. Film ze světa dívek věnujících se extrémním a adrenalinovým sportům, který je natočený na pomezí dokumentu a sportovního videa, představí patnáct zástupkyň něžného pohlaví ve sportech, jako jsou skateboarding, snowboarding, freeskiing nebo horská kola.
Freestyle

Nová evropská soutěž Aerobatic freestyle challenge v České republice

Jan Pastor 8. 11. 2011
První závod evropské letecké soutěže v akrobacii a freestylu Aerobatic freestyle challenge odstartuje 16. června 2012 na letišti v Praze-Letňanech. Unikátního závodu se zúčastní piloti, kteří se v nejvyšší kategorii Unlimited umisťují na mistrovství Evropy a světa do první dvacítky, a také piloti Red Bull Air Race. Vstupenky na tuto leteckou show už nyní můžete kupovat v síťi Ticketpro.
Freestyle

Ultim8 Freeski Night se nezadržitelně blíží

Jan Pastor 27. 10. 2011
Podzim patří každoročně premiérovým mejdanům. Jeden takový, zaměřený výhradně na lyžování, konkrétně na to freestylové se bude už potřetí konat v Praze v kinoklubu BIO | OKO a Multikině Ládví v pátek 4. listopadu pod názvem ULTIM8 FREESKI NIGHT.
Freestyle

Dokument českých lyžařů a snowboardistů z mekky freeridingu

Jan Pastor 7. 10. 2011
VIDEO. That´s Alaska Men je krátký dokument z cesty českých lyžařů a snowboardistů do mekky freeridingu - na Aljašku. Aljaška už je po mnoho let vyhledávaným místem vyznavačů volného ježdění, tzv. freeridingu. Obří hory zasypané prašanem každoročně navštíví také mnoho filmových produkcí, aby zde zdokumentovali pokořování těžších a těžších svahů.
Freestyle

Seznamte se s ridery z filmu Standing Sideways, kteří přijedou do Prahy

Jan Pastor 27. 9. 2011
Premiéra nového od filmu s názvem Standing Sideways se blíží! Tahle událost propukne 27. září v pražském KC Vltavská za exkluzivní mediální podpory Tiscali.cz/DOKLUBU.cz. Těšit se můžete na koncert G-Point Hunters a spoustu DJ‘s, ale především na osobní účast snowboardových legend, které vám krátce představíme v jejich profilech.
Freestyle

Výherci soutěže o trika a kulichy Burton, DVD a vstupy na premiéru filmu Standing Sideways

Jan Pastor 27. 9. 2011
Blesková soutěž o trička a kulichy Burton, DVD Extrémní svahy a tři volné vstupy na premiéru filmu Standing Sideways je za námi a tady jsou její vítězové.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 15.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,430 24,550
USD 23,980 24,160
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma