Balotelli bude otcem! Čeká dítě s ex-přítelkyní

- Fotbal autor: red

Bývalá přítelkyně italského fotbalisty Maria Balotelliho prozradila, co bylo inspirací k jeho dvoubrankovému představení v semifinále mistrovství Evropy proti Německu. Někdejší partnerka jednadvacetiletého útočníka je totiž těhotná a budoucímu otci to sdělila den před čtvrtečním utkáním o postup do finále Eura.

Image: 0137461009, License: Rights managed, Jonathan Moscrop 01 07 2012 Kiev ( Ukraina )
Sport Calcio
Europei 2012 Polonia e Ukraina - Finale Spagna vs. Italia - Stadio Olimpico di Kiev
Nella 
01 07 2012 Kiev ( Ukraine )
Sport Soccer
Euro 2012 Poland and Ukraine - Final Spain versus Italy - Olympic Stadium of Kiev
In the photo: Mario balotelli pictured after the final whistle, Place: Ukraina, Model Release: No or not aplicable, Credit line: Profimedia.cz, LaPresse

Image: 0137461009, License: Rights managed, Jonathan Moscrop 01 07 2012 Kiev ( Ukraina ) Sport Calcio Europei 2012 Polonia e Ukraina - Finale Spagna vs. Italia - Stadio Olimpico di Kiev Nella 01 07 2012 Kiev ( Ukraine ) Sport Soccer Euro 2012 Poland and Ukraine - Final Spain versus Italy - Olympic Stadium of Kiev In the photo: Mario balotelli pictured after the final whistle, Place: Ukraina, Model Release: No or not aplicable, Credit line: Profimedia.cz, LaPresse,zdroj: Archiv

"Zavolala jsem Mariovi den před zápasem proti Německu a řekla jsem mu: 'Vzpomínáš na náš sen, že se staneme rodiči? Tak tenhle sen se stal skutečností. Čekám dítě. Tvoje dítě,'" řekla týdeníku Chi zaměřenému na celebrity Rafaella Ficová, jež se s Balotellim rozešla v dubnu. 

"Nejprve byl ticho a pak řekl: 'Tohle je ta nejlepší zpráva na světě.' A druhý den na trávníku vstřelil dva góly," dodala Ficová. 

Balotelli pomohl ve čtvrtek Itálii dvěma brankami k semifinálovému vítězství nad Německem 2:1. V nedělním finále proti Španělsku se on ani žádný z jeho spoluhráčům neprosadil a Azzurri obhájcům titulu podlehli 0:4. 

 

Tagy: EURO 2012

Zdroje: ČTK