Dnes je středa 24. července 2024., Svátek má Kristýna
Počasí dnes 24°C Dešťové přeháňky

Články autora

red

Magazín

Cinknuté pořadatelství mistrovství světa a Putin jako milovník fotbalu v časech hybridní války

red 18. 7. 2018
Publicista, znalec fotbalu a provozovatel expertního webu Plejer.cz Petr Nosálek hodnotí pro HlídacíPes.org skončivší MS v Rusku – z hlediska sportu, toho, jak Rusko v pořadatelství obstálo a jakou roli v tom všem hrála politika. 
Hokej

Návrat krále! Jágr získal podvanácté Zlatou hokejku

red 25. 6. 2016
Česká hokejová ikona se po roční pauze vrátila na trůn pro nejlepšího českého hráče. Jaromír Jágr získal podvanácté v kariéře Zlatou hokejku. 
Euro 2016

Máme tam dobré věci, ale i strašné, smál se Rosický po výhře

red 1. 6. 2016
Ačkoli čeští fotbalisté už podruhé v přípravě na mistrovství Evropy vyhráli, když v Innsbrucku porazili Rusko 2:1, kapitán Tomáš Rosický výsledky nepřeceňuje. Je si totiž vědom, že vedle mnoha pozitiv jsou v české hře také velké chyby, na které by svěřenci trenéra Pavla Vrby mohli na turnaji ve Francii doplatit.
MS v hokeji 2016

To bolelo! Hokejové bodyčeky ze kterých mrazí

red 18. 5. 2016
Při každém hokejovém "hitu" fanoušci trnou hrůzou, zda nedošlo k nějakému těžkému zranění. Podívejte se na tvrdé srážky na ledě, při kterých se tají dech.
MS v hokeji 2016

Deset nejbrutálnějších hokejových bitek

red 17. 5. 2016
Hrát fair play, dodržovat pravidla a sportovní chování by mělo být samozřejmostí u každého sportu bez ohledu na to, zda hrajeme okresní přebor nebo světový šampionát. Existuje však mnoho sportovců, kteří mají problém udržet nervy na úzdě a pro ránu nejdou daleko. Nejvíce "bojovníků" je bezesporu mezi hokejisty. Připomeňme si ty nejpamátnější hokejové bitky.
MS v hokeji 2016

Čtyři nejlepší současní hokejisté, kteří nikdy nehráli v NHL

red 15. 5. 2016
Krom účasti v národním týmu, platí hra v NHL už roky za nejvyšší poctu, jaké se tuzemskému hokejistovi může dostat. Ne každý však touží - nebo má takové štěstí - aby na pomyslném hokejovém Olympu stanul po boku Jaromíra Jágra nebo Davida Krejčího. Čtěte výběr těch nejlepších, kteří zůstávají v Evropě.
MS v hokeji 2016

Který český hokejista má nejvíc sexy přítelkyni? Posuďte sami

red 15. 5. 2016
Jejich partneři na ruském ledě bojují o velký úspěch na Mistrovství světa, ony zatím většinou fandí doma u televize. Přítelkyně a manželky českých hokejistů by ale v poslední fázi turnaje mohly přijet své druhy podpořit přímo do Moskvy - kdo by v takovém případě mohl přijet?
MS v hokeji 2016

Pět písní, které znějí při všech důležitých hokejových zápasech

red 14. 5. 2016
Dnes vám přinášíme TOP 5 klipů k písním, které znají všichni milovníci hokeje. Vybrané písně se hrají v každé přestávce, v každé volné chvíli při hokejových zápasech na MS.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 24.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,390
USD 23,260 23,440
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma