Dnes je neděle 18. dubna 2021., Svátek má Valérie
Počasí dnes 10°C Občasný déšť

Český fanclub připravil pro příznivce ubytování v kempu

Český fanclub připravil pro příznivce ubytování v kempu
zdroj: tisková zpráva

Fotbaloví fanoušci, kteří vyrazí podpořit národní tým na mistrovství Evropy, mohou ve Vratislavi využít služeb speciálního kempu, který pro ně připravil oficiální fanclub české reprezentace. Cena ubytování vyjde na 950 korun za noc, pro členy fanclubu 750 korun.

Zábavní kemp v jihozápadní části Vratislavi nedaleko stadionu nabízí prostor pro 5000 stanů. Před zápasy i po nich bude připraveno zázemí pro české DJ a české kapely, čepovat se bude české pivo. 

V areálu jsou také fotbalová hřiště, volejbalové kurty, pláž s lehátky, bary, restaurace a obchody s česky mluvícím personálem, sály určené pro společné sledování zápasů a hlídané parkoviště. Rovněž bude z kempu na stadion a zpět jezdit kyvadlová doprava. 

"Jsme připravení splnit nejdivočejší sny fotbalových fanoušků, kteří přijedou do Vratislavi podpořit naše fotbalisty. Už od první chvíle hosté zažijí intenzivní atmosféru fotbalového šílenství, nejlepší péči, atraktivní podání skvělé zábavy a prvotřídní pohostinnost," řekl předseda oficiálního fanclubu Bohumír Vojtovič. 

Fanoušci mají možnost rezervace na stránkách fanklubu www.fanclubfotbal.cz. 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,870 25,970
USD 21,610 21,750
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma