Dnes je pátek 26. dubna 2024., Svátek má Oto
Počasí dnes 12°C Polojasno

Druholigový Crystal Palace vyřadil Manchester United

Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Fotbalisté Manchesteru United překvapivě nestačili ve čtvrtfinále Ligového poháru na druholigový Crystal Palace a po porážce 1:2 po prodloužení pro ně soutěž skončila.

Hrdinou zápasu se stal záložník Darren Ambrose, který se na Old Trafford podílel na obou brankách hostů. V 65. minutě nádhernou ranou z více než 35 metrů do levého horního rohu branky nedal šanci rezervnímu gólmanovi Benu Amosovi. Vzápětí úřadující anglický mistr, který nastoupil téměř se samými náhradníky, vyrovnal zásluhou Federika Machedy. Italský útočník byl faulován ve vápně a penaltu jistě proměnil. V první části prodloužení Ambrose zahrál trestný kop z levé strany a Glenn Murray hlavičkou rozhodl.  Crystal Palace doplnil v semifinále další druholigový tým Cardiff, Liverpool a Manchester City.

Kurzovní lístek: 26.4.2024 Exchange s.r.o.