Dnes je sobota 20. dubna 2024., Svátek má Marcela
Počasí dnes 2°C Slabý déšť

Hrubka brankáře Neuera potopila Bayern v Mönchengladbachu

zdroj: tisková zpráva

Fotbalisté Mönchengladbachu porazili i díky velké chybě brankáře Neuera v úvodním utkání jarní části bundesligy 3:1 vedoucí Bayern Mnichov a posunuli se o bod za něj na druhé místo tabulky. Na lídra se mohou navíc o víkendu bodově dotáhnout Schalke a Dortmund.

Druhá část německé ligy začala chybou německého reprezentačního gólmana Manuela Neuera. Brankáři Bayernu se v 11. minutě nepodařil odkop, přihrál míč na nohu domácího Marka Reuse a Neuerův reprezentační kolega, jenž se v zimní přestávce dohodl na letním přestupu do Dortmundu, střelou z 25 metrů do prázdné branky otevřel skóre. httpv://www.youtube.com/watch?v=gLkyt8PxPM0 Vedení Borussie zvýšil těsně před přestávkou Patrick Herrmann, jenž v 71. minutě přidal po Reusově ideální přihrávce třetí gól. Bayern už pouze čtvrt hodiny před koncem zkorigoval díky Bastianu Schweinsteigerovi, bodovou ztrátu a nejhorší porážku v sezoně však bundesligový lídr neodvrátil.

Kurzovní lístek: 20.4.2024 Exchange s.r.o.