Liberec se díky Štajnerovi přiblížil Spartě na tři body

V Liberci na stadionu U Nisy se v sobotu 25. února 2012 odehrálo 18. kolo fotbalové Gambrinus ligy mezi celky FC Slovan Liberec a 1. FK Příbram. Na snímku radost Liberce, vlevo Jiří Štajner a vpravo Lukáš Vácha. PETR ZBRANEK / MEDIAFAX | zdroj: tisková zpráva

Fotbalisté Liberce využili v 18. ligovém kole páteční porážky vedoucí Sparty v Hradci Králové a díky domácímu vítězství 2:0 nad Příbramí se k letenskému celku přiblížili v tabulce na tři body. Oba góly domácích vstřelil Jiří Štajner. Jablonec zachránil bod na hřišti čtrnácté Ostravy až v třetí minutě nastavení, gólem Karla Pitáka urval na Bazalech remízu 2:2. V nastavení se měnilo skóre i na stadionu Slovácka. Branka střídající útočníka Zdeňka Klesnila ve druhé minutě prodloužení zajistila hostům z Olomouce výhru 1:0.