Liverpool utrpěl na hřišti Tottenhamu čtyřgólový debakl!

- Fotbal autor: Danica Klein

Fotbalisté Liverpoolu utrpěli v anglické lize debakl 0:4 na hřišti Tottenhamu. Tři branky dostali během poslední půlhodiny, když dohrávali bez vyloučených Charlieho Adama a Martina Škrtela.

Jediný gól prvního poločasu zaznamenal Luka Modrič technickou ranou z hranice pokutového území. Honbu za srovnáním svěřencům Kennyho Dalglishe brzy zkomplikoval Adam, který už po necelé půlhodině dostal druhou žlutou kartu za ostrý faul. V 62. minutě navíc rozhodčí Mike Jones poslal pod sprchy i Slováka Škrtela. Od lednového příchodu nového kouče to byla vůbec první liverpoolská vyloučení.

Domácí výhodu dvou mužů v poli využili, záhy se trefil Jermain Defoe a hned z další akce zakončil exhibičně Emmanuel Adebayor. Tožský forvard, který v Londýně hostuje z Manchesteru City, ještě v nastaveném čase podtrhl debakl soupeře a v novém působišti má bilanci tří branek ve dvou zápasech.