Dnes je sobota 16. ledna 2021., Svátek má Ctirad
Počasí dnes -6°C Skoro zataženo

Na tréninku fotbalistů chyběli kvůli regeneraci čtyři hráči

Na tréninku fotbalistů chyběli kvůli regeneraci čtyři hráči
zdroj: Archiv

Čeští fotbalisté dnes zahájili přípravu na páteční kvalifikační zápas se Skotskem v nekompletním složení. Na dopoledním tréninku chyběli obránci Roman Hubník s Michalem Kadlecem, Zdeněk Pospěch s Václavem Kadlecem kvůli předchozí zátěži zatím jen vyklusávali. Na odpolední trénink by však mělo být připraveno všech dvacet nominovaných hráčů.

Hubník ještě v pondělí večer hrál za Herthu Berlín, a tak se k týmu připojí až odpoledne, kvůli únavě se do tréninku nezapojil ani Michal Kadlec, který jen regeneroval.

Hned od úvodního tréninku se trenér Michal Bílek zaměřil na nácvik zakončení a útočné hry, která český tým trápila v předchozím prohraném duelu s Litvou. Hráči trénovali rychlý přechod do útoku a kolmé přihrávky na nabíhající útočníky. "To musí být gól. Když nebudete dávat góly na tréninku, nebudete je dávat ani v zápase," nabádal Bílek hráče po zahozených šancích, naopak za každý gól fotbalisty pochválil.

Odpoledne bude následovat uzavřený trénink, na kterém začne národní tým nacvičovat signály a akce, které by měly platit na hru soupeře.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma