Na tréninku fotbalistů chyběli kvůli regeneraci čtyři hráči

- Sport autor: red

Čeští fotbalisté dnes zahájili přípravu na páteční kvalifikační zápas se Skotskem v nekompletním složení. Na dopoledním tréninku chyběli obránci Roman Hubník s Michalem Kadlecem, Zdeněk Pospěch s Václavem Kadlecem kvůli předchozí zátěži zatím jen vyklusávali. Na odpolední trénink by však mělo být připraveno všech dvacet nominovaných hráčů.

zdroj: Archiv

Hubník ještě v pondělí večer hrál za Herthu Berlín, a tak se k týmu připojí až odpoledne, kvůli únavě se do tréninku nezapojil ani Michal Kadlec, který jen regeneroval.

Hned od úvodního tréninku se trenér Michal Bílek zaměřil na nácvik zakončení a útočné hry, která český tým trápila v předchozím prohraném duelu s Litvou. Hráči trénovali rychlý přechod do útoku a kolmé přihrávky na nabíhající útočníky. "To musí být gól. Když nebudete dávat góly na tréninku, nebudete je dávat ani v zápase," nabádal Bílek hráče po zahozených šancích, naopak za každý gól fotbalisty pochválil.

Odpoledne bude následovat uzavřený trénink, na kterém začne národní tým nacvičovat signály a akce, které by měly platit na hru soupeře.

Tagy: fotbal kvalifikace reprezentace