Neznámí chuligáni počmárali Strakův dům. Zradil prý Spartu

- Fotbal autor: Michal Polák

Trenérovi fotbalistů Slavie Františku Strakovi počmárali dům neznámí chuligáni. Na zeď nastříkali nápisy, ve kterých mu vyčítají, že zradil konkurenční Spartu, kde v minulosti trénoval. Podle serveru iSport.cz dostal kouč od vršovického celku ochranku, klub to ale nechce potvrdit.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

"Potvrzujeme, že trenér Straka samozřejmě nahlásil událost na policii a ta se případem zabývá. Více to ale Slavia nebude komentovat," řekla dnes mluvčí klubu Soňa Nouzáková.

Na domu nového slávistického trenéra se objevily nápisy "Zradils Spartu", "Prodejná k...a" nebo "Klubismus není džob". Kdo hesla na zdi Strakova domu nastříkal, není jasné, pravděpodobně se však jedná o sparťanské příznivce.

Straka byl jmenován novým koučem Slavie v neděli 2. října místo Michala Petrouše. Třiapadesátiletý trenér, který v roce 2004 vedl Spartu, si nástupem do angažmá pohněval fanoušky z Letné i z Edenu. Premiéra na lavičce Slavie ho čeká v pondělí na Žižkově, příznivci červenobílých proti němu plánují protestovat. Chystají mimo jiné protestní průvod.

Tagy: fotbal slavia Straka

Zdroje: ČTK