Dnes je pondělí 15. srpna 2022., Svátek má Hana
Počasí dnes 16°C Místy bouřky

Kategorie

Freestyle

Wakeskaterka Zuzana Vráblová obhájila titul mistryně světa

Jan Pastor 22. 12. 2011
Slovenská wakeskaterka Zuzana Vráblová zvítězila na světovém šampionátu, který se konal minulý víkend v Abu Dhabí a obhájila tak titul mistryně světa z loňského roku.

SugarBeat: Holky to maj rády extreme!

Jan Pastor 17. 11. 2011
VIDEO. Film ze světa dívek věnujících se extrémním a adrenalinovým sportům, který je natočený na pomezí dokumentu a sportovního videa, představí patnáct zástupkyň něžného pohlaví ve sportech, jako jsou skateboarding, snowboarding, freeskiing nebo horská kola.

Nová evropská soutěž Aerobatic freestyle challenge v České republice

Jan Pastor 8. 11. 2011
První závod evropské letecké soutěže v akrobacii a freestylu Aerobatic freestyle challenge odstartuje 16. června 2012 na letišti v Praze-Letňanech. Unikátního závodu se zúčastní piloti, kteří se v nejvyšší kategorii Unlimited umisťují na mistrovství Evropy a světa do první dvacítky, a také piloti Red Bull Air Race. Vstupenky na tuto leteckou show už nyní můžete kupovat v síťi Ticketpro.

Ultim8 Freeski Night se nezadržitelně blíží

Jan Pastor 27. 10. 2011
Podzim patří každoročně premiérovým mejdanům. Jeden takový, zaměřený výhradně na lyžování, konkrétně na to freestylové se bude už potřetí konat v Praze v kinoklubu BIO | OKO a Multikině Ládví v pátek 4. listopadu pod názvem ULTIM8 FREESKI NIGHT.

Dokument českých lyžařů a snowboardistů z mekky freeridingu

Jan Pastor 7. 10. 2011
VIDEO. That´s Alaska Men je krátký dokument z cesty českých lyžařů a snowboardistů do mekky freeridingu - na Aljašku. Aljaška už je po mnoho let vyhledávaným místem vyznavačů volného ježdění, tzv. freeridingu. Obří hory zasypané prašanem každoročně navštíví také mnoho filmových produkcí, aby zde zdokumentovali pokořování těžších a těžších svahů.

Seznamte se s ridery z filmu Standing Sideways, kteří přijedou do Prahy

Jan Pastor 27. 9. 2011
Premiéra nového od filmu s názvem Standing Sideways se blíží! Tahle událost propukne 27. září v pražském KC Vltavská za exkluzivní mediální podpory Tiscali.cz/DOKLUBU.cz. Těšit se můžete na koncert G-Point Hunters a spoustu DJ‘s, ale především na osobní účast snowboardových legend, které vám krátce představíme v jejich profilech.

Výherci soutěže o trika a kulichy Burton, DVD a vstupy na premiéru filmu Standing Sideways

Jan Pastor 27. 9. 2011
Blesková soutěž o trička a kulichy Burton, DVD Extrémní svahy a tři volné vstupy na premiéru filmu Standing Sideways je za námi a tady jsou její vítězové.

Vyhraj BURTON! Trika, kulichy, DVD a vstupy na párty pro šest z vás

red 26. 9. 2011
Premiéra filmu od Burton Snowboards za účasti legend SNB míří do Prahy a ty můžeš být u toho v novém Burton triku nebo kulichu a ještě k tomu zadarmo. Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku a šest z vás se bude radovat z libových cen.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 15.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,430 24,550
USD 23,990 24,170
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma