Dnes je neděle 13. července 2025., Svátek má Markéta
Počasí dnes 14°C Polojasno

Plzeň vstupuje do Ligy mistrů, nastoupí na hřišti Pjuniku Jerevan

12. 7. 2011 – 9:18 | Fotbal | red | Diskuze:

Plzeň vstupuje do Ligy mistrů, nastoupí na hřišti Pjuniku Jerevan
zdroj: Mediafax

Fotbalisté Plzně dnes jako první český tým vstoupí do nové sezony evropských pohárů. Ligového šampiona čeká premiérový start v kvalifikaci Ligy mistrů, v úvodním duelu druhého předkola nastoupí od 17:00 na hřišti Pjuniku Jerevan.

Západočeši mají s působením v pohárech malé zkušenosti. Vedle loňského neúspěšného dvojzápasu v Evropské lize proti Besiktasi Istanbul se představili už jen v sezoně 1971/72 v tehdejším Poháru vítězů pohárů proti Bayernu Mnichov.

Odveta s Jerevanem je na programu ve Štruncových sadech za týden. Pokud Plzeňští dvojzápas s Pjunikem zvládnou, budou je na cestě do hlavní fáze Ligy mistrů čekat ještě dvě předkola. V případě, že by ve třetím předkole vypadli, představí se v kvalifikaci Evropské ligy.

Zdroje:

Předchozí článek

Za ubití bezdomovkyně v Prostějově si muž odpyká 14,5 roku, rozhodl NS

Následující článek

V Afghánistánu zavražděn bratr prezidenta Ahmad Valí Karzáí

Nejnovější články