Dnes je pátek 5. března 2021., Svátek má Kazimír
Počasí dnes 1°C Smíšené přeháňky

Polonahé feministky opět zaútočily na pohár Eura!

Polonahé feministky opět zaútočily na pohár Eura!
Image: 0130023687, License: Rights managed, Activists of Ukrainian women's movement FEMEN attack an EURO 2012 tournament trophy during its display in Ukrainian city of Dnipropetrovsk on May 21, 2012. Along with tournament co-hosts Poland and Ukraine, European football's governing body UEFA has organised a five-week trophy tour in cities across the two countries., Place: UKRAINE, Model Release: No or not aplicable, Credit line: Profimedia.cz, AFP | zdroj: Tisková zpráva

FOTOGALERIE: Po necelých deseti dnech se na prezentaci poháru pro vítěze Eura 2012 opět vetřely ukrajinské feministky z hnutí FEMEN a pokusily se poháru zmocnit. Na nahých tělech měly nápisy "Fuck Euro 2012"!

[gallery order="DESC"] Jedna z aktivistek hnutí FEMEN se pokusila poháru zmocnit už při prezentaci v Kyjevě. Podle hnutí se stane magnetem pro sexuální turisty, na které se aktivistky ve svých protestech zaměřují. Aby na tento problém upozornily znovu, zopakovaly členky FEMENu stejnou akci i během prezentace poháru ve Lvově. Tentokrát jich ale bylo několik, takže pro ochranku se stal následný zásah komplikovanějším a do médií proniklo více fotografií, než při minulé akci. FEMEN bude mít ale dost příležitostí pokusit se o podobnou akci ještě několikrát - pohár pro vítěze Eura bude totiž po ukrajinských i polských městech putovat až do 8. června, kdy šampionát vypukne.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,180 26,280
USD 21,910 22,050
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma