Dnes je pondělí 11. srpna 2025., Svátek má Zuzana
Počasí dnes 24°C Jasno

Pro Schalke a Real jsou odvety čtvrtfinále Ligy mistrů formalitou

13. 4. 2011 – 9:19 | Sport | red | Diskuze:

Pro Schalke a Real jsou odvety čtvrtfinále Ligy mistrů formalitou
zdroj: tisková zpráva

Pouhou formalitou se zdají být dnešní odvetná čtvrtfinálová utkání fotbalové Ligy mistrů. Real Madrid bude v duelu s Tottenhamem v Londýně hájit výhru 4:0 z prvního zápasu. Schalke, které přivítá obhájce Inter Milán, nečekaně vyhrálo před týdnem v Itálii 5:2.

Pokud se Tottenhamu nepodaří zázračný obrat, Real se v semifinále utká s Barcelonou, která vyřadila Šachtar Doněck s Tomášem Hübschmanem v sestavě. Španělské velkokluby na sebe v krátké době narazí celkem čtyřikrát, když vedle Ligy mistrů se v sobotu potkají v lize a o čtyři dny později i ve finále Španělského poháru.

Schalke má na dosah první semifinále Ligy mistrů v historii. Soupeřem německého celku v případě postupu bude lídr anglické ligy Manchester United, který v úterý vyřadil Chelsea českého brankáře Petra Čecha.

Zdroje:

Předchozí článek

Ujčík si po vyloučení za údajnou hlavičku málem nešel pro stříbro

Následující článek

Fuksa: Bárta jen odvádí pozornost, snaží se získat Lesy ČR

Nejnovější články