Dnes je pondělí 23. června 2025., Svátek má Zdeňka
Počasí dnes 28°C Skoro zataženo

Rooney vyhrál soud a nemusí platit manažerům čtyři miliony liber

17. 7. 2010 – 15:35 | Sport | red | Diskuze:

Rooney vyhrál soud a nemusí platit manažerům čtyři miliony liber
zdroj: tisková zpráva

Anglický fotbalista Wayne Rooney nemusí platit manažerské společnosti, která jej dříve zastupovala, požadovaný dluh ve výši 4,3 milionu liber (130 milionů korun). Soud kanonýrovi Manchesteru United uložil, aby zaplatil společnosti pouze 90 tisíc liber.

Společnost Proactive po Rooneym a jeho manželce Coleen požadovala odškodné za ušlý zisk od roku 2008. Tehdy od Proactive odešel manažer Paul Stretford a odvedl i prominentního klienta Rooneyho.

Čtyřiadvacetiletý fotbalista od počátku tvrdil, že se společnost jen pokouší využít jeho i manželku. "Já i moje manželka jsme vždy rádi zaplatili provize lidem, kterým jsme byli zavázáni. Ale tahle suma byl vtip a jsem rád, že soudce odrazil jejich velmi přehnané požadavky," prohlásil anglický reprezentant, jenž po neúspěšném mistrovství světa tráví dovolenou na Barbadosu.

Zdroje:

Předchozí článek

Četník primátorem nebude, Töpfer pražskou ODS odmítl

Následující článek

ČTK prodala svůj menšinový podíl ve vydavatelství Economia

Nejnovější články