Dnes je středa 3. prosince 2025., Svátek má Svatoslav
Počasí dnes 5°C Skoro zataženo

Rosol prohrál i v Kitzbühelu

1. 8. 2011 – 15:49 | Tenis | red |Diskuze:

Rosol prohrál i v Kitzbühelu
Placeholderzdroj: tisková zpráva

Tenista Lukáš Rosol prohrál na turnaji v Kitzbühelu v prvním kole a se soutěží se rozloučil brzy jako před týdnem v Gstaadu. Na antuce v dějišti jednoho z nejslavnějších sjezdů světa dnes český hráč prohrál s osmým nasazeným Pablem Andújarem ze Španělska za dvě hodiny 6:3, 3:6 a 3:6.

Šestadvacetiletý Rosol, aktuálně 69. hráč žebříčku ATP, získal v souboji s Andújarem první set a v druhém měl brejk. Andújar (46.), letošní vítěz turnaje v Casablance a nedávný finalista ze Stuttgartu, ale dokázal zápas otočit.

Rosol byl v Kitzbühelu jediným českým zástupcem ve dvouhře, představí se ještě s Nizozemcem Rogierem Wassenem ve čtyřhře. V té jsou nejvýše nasazení František Čermák se Slovákem Filipem Poláškem, vítězové z Gstaadu.

Zdroje:

Předchozí článek

Svatovavřinecké hody v Přerově slibují ohňostroj a rytířské souboje

Následující článek

Mužů je v dietních programech 40 procent, vyhovuje jim individuální přístup

Nejnovější články