Dnes je pondělí 18. října 2021., Svátek má Lukáš
Počasí dnes 14°C Oblačno

Tenistka Vaidišová trénuje, její manžel Štěpánek ji podporuje

Tenistka Vaidišová trénuje, její manžel Štěpánek ji podporuje
Od 13. do 19. července 2009 probíhá na pražské Štvanici tenisový ECM Prague open. Na snímku Nicole Vaidišová 14. července 2009 při kvalifikaci. MILAN KAMMERMAYER / MEDIAFAX | zdroj: tisková zpráva

Bývalá světová tenisová sedmička Nicole Vaidišová vzala po dvou letech raketu do ruky a opět trénuje. Na grandslamovém Australian Open v Melbourne to českým novinářům potvrdil její manžel Radek Štěpánek.

"Je to pár týdnů, co hraje. Pro všechny je to velká zpráva, že chytla po dvou letech raketu, to chápu. Na to, aby se vrátila, ale potřebuje daleko víc času. Uvidí, jak se bude sama cítit. Co bude dál, nechám na ní a budu ji podporovat, ať už bude její konečné rozhodnutí jakékoliv," řekl Štěpánek pro iDnes.cz a Radiožurnál. "To je otázka spíš pro ni," reagoval na dotaz, zda se Vaidišová skutečně na okruh WTA vrátí. Dvaadvacetiletá Vaidišová vyletěla na tenisové nebe jako kometa. Pod vedením nevlastního otce Aleše Kodata hrála semifinále French Open 2006 a Australian Open o rok později. V žebříčku se v sedmnácti letech vyšplhala do desítky a o rok později byla sedmá, ale po sérii neúspěchů kariéru v březnu 2010 bez vysvětlení ukončila. Podívejte se na video z Australian Open 2007, kde Vaidišová v semifinále bojovala proti Sereně Williamsové: httpv://www.youtube.com/watch?v=U9awwj-lLx8 Zprávu o tréninku Vaidišové napsala v prosinci na Twitteru Judy Murrayová, fedcupová kapitánka Velké Británie a matka Andyho Murrayho. "Znamená to návrat?“ ptala se poté, co ji viděla hrát se Štěpánkem v Bollettieriho akademii.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 18.10.2021 Exchange s.r.o.

EUR 25,400 25,500
USD 21,920 22,060
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma