To se nečekalo! Kiki a Maki už spolu hrát nebudou

AKTUALIZOVÁNO (aktualizováno: 24. 7. 2015 19:49) - Volejbal autor: Redakce Sport.Tiscali.cz

Nejlepší český pár v plážovém volejbalu Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se rok před olympijskými hrami v Riu de Janeiro rozchází. Konec úspěšného dua má být oficiálně oznámen v pondělí na tiskové konferenci. Sluková by měla vytvořit novou dvojici s Barborou Hermannovou. 

 

V letošní sezoně se jim výsledkově nedařilo

V letošní sezoně se jim výsledkově nedařilo,zdroj: Profimedia.cz

Kolocová a Sluková, které spolu vybojovaly páté místo na olympijských hrách 2012 v Londýně, se zatím k informacím nechtějí vyjadřovat. Komentovat je odmítl i trenér páru Simon Nausch, jenž je zároveň partnerem Slukové. Podle Českého rozhlasu hrají v rozpadu úspěšné dvojice roli neshody kvůli financím. 

Zároveň údajně končí spolupráci i druhá česká dvojice Martina Bonnerová a Barbora Hermannová. "Dneska ráno před tréninkem moje spoluhráčka Bára Hermannová mně a našemu trenérovi sdělila, že přijala nabídku šéftrenéra českého beachvolejbalu a životního partnera M. Slukové vytvořit novou dvojici Hermannová-Sluková. Mě i celý tým bez jakékoli předešlé domluvy postavila uprostřed sezony ze dne na den před hotovou věc," uvedla Bonnerová na facebooku. 

Chování Hermannové ji zklamalo a označila ho za nesportovní. "Slušný člověk by měl spolupráci ukončit po předešlé domluvě a po ukončení sezony. Tímto bych se chtěla všem omluvit za situaci, která se stala bez mého vědomí. V co nejkratší možné době ji budeme řešit," dodala Bonnerová.  

Tagy: rozchod volejbalistky

Zdroje: ČTK