Útočník Ronaldo si přeje finále mezi Brazílií a Argentinou
24. 6. 2010 – 13:16 | Sport | red | Diskuze:

Brazilský fotbalista Ronaldo si přeje, aby se do finále světového šampionátu v Jižní Africe probojovali jeho krajané a Argentina. Oba jihoamerické týmy považuje za hlavní favority turnaje.
"Zatím jsem ještě neviděl úterní zápas Argentiny s Řeckem, neboť jsem trénoval. Teď se Brazílie s Argentinou mohou potkat už jen ve finále. Byl by to neuvěřitelný zápas, krásné vyvrcholení turnaje," prohlásil třiatřicetiletý útočník.
Legendární kanonýr letos prodloužil smlouvu s týmem Corinthians až do roku 2011, do reprezentačního výběru trenéra Carlose Dungy se ovšem nedostal. Za Brazílii nastoupil naposledy na mistrovství v Německu před čtyřmi lety.
Bývalý hráč Eindhovenu, Barcelony, Interu Milán, Realu Madrid a AC Milán je s 15 góly historicky nejlepším střelcem světových šampionátů. V letech 1994 a 2002 vybojoval s Brazílií titul mistra světa.