Dnes je středa 4. června 2025., Svátek má Dalibor
Počasí dnes 13°C Polojasno

Útok nafukovacím žralokem lomcuje fotbalovou Anglií

14. 7. 2015 – 10:57 | Fotbal | Redakce Sport.Tiscali.cz | Diskuze:

Útok nafukovacím žralokem lomcuje fotbalovou Anglií
Nafukovací žralok jako zbraň? | zdroj: Profimedia

Fanoušek anglického fotbalového týmu Grimsby Town byl u soudu uznán vinným z toho, že pořadatele na stadionu napadl nafukovacím žralokem. Padesátiletý Kenneth Meech má muži, jehož uhodil vodní hračkou několikrát do hlavy, zaplatit odškodné 100 liber (3800 korun).

Meech si přinesl neobvyklou pomůcku na únorový zápas páté anglické ligy na stadion Barnetu. BBC řekl, že tím chtěl podpořit jiného fanouška Grimsby, jenž byl vyveden z předchozího venkovního utkání poté, co se odmítl vzdát velkého nafukovacího míče.

"Spousta kluků říkalo, 'Podpoříme ho a přivezeme na Barnet co nejvíc nafukovacích hraček.' A také jsme to udělali, protože máme dobrý smysl pro humor," řekl Meech. "Tak jsme tam skákali a slavili a najednou si pro mě přišla policie a vyvedla mě ven," dodal muž, jenž označil soudní proces za plýtvání penězi daňových poplatníků.

Napadený pořadatel Cgagi Gladyng uvedl, že Meech mával žralokem jako sekerou a tři rány do hlavy srovnal s údery rolí papíru.

Zdroje:

Předchozí článek

Rosického stále zlobí koleno, start za reprezentaci snad stihne

Následující článek

Parkovací hodiny existují už 80 let. Víte, kdo je vynalezl?

Nejnovější články