V KHL padl rekord. Slovan Bratislava dostal 12 gólů!

- Hokej autor: Petr Hašek

Před soubojem prvního týmu tabulky Západní konference KHL s posledním byly karty rozdány zcela jasně. O vítězství CSKA Moskva nad bratislavským Slovanem pochyboval jen málokdo. Že ale bude rozdíl ve skóre až tak markantní, to se zase nečekalo. Suma sumárum, moskevský celek vyhrál 12:0 a překonal rekord soutěže.

Denis Godla vydržel v brance Slovanu jen do 6. minuty

Denis Godla vydržel v brance Slovanu jen do 6. minuty,zdroj: Profimedia.cz

Na tabuli svítila teprve šestá minuta, když gólman Slovanu Denis Godla po třech inkasovaných gólech přenechal místo mezi třemi tyčemi Johanovi Backlundovi. Ani švédský brankář ale čisté konto dlouho neudržel. Do první přestávky musel lovit puk ze své sítě hned třikrát.

Po dvou třetinách vedli hráči CSKA už 8:0 a kdo čekal, že závěrečnou pasáž už jen nějak odjezdí, byl na omylu. Kanonádu završili Igor Grigorenko s Alexandrem Radulovem, kteří zároveň završili hattricky. Nejproduktivnější hráč soutěže Radulov navíc přidal ještě dvě asistence.

„Domácím vyšel úžasně vstup do zápasu , vstřelili rychlé góly a my jsme pak už jen přihlíželi. Bojujeme s nelehkou situací , na hráčích je vidět velká frustrace. Chceme dohrát sezonu se ctí, napravit co nejdříve tento špatný výsledek,“ citují stránky Slovanu kouče Petriho Matikainena.

CSKA svým dvacnáctigólovým představením překonalo výkon Kazaně, která v roce 2009 v play off smetla Omsk 11:1.

Tagy: KHL CSKA Moskva HC Slovan Bratislava

Zdroje: ČTK,Vlastní