Dnes je neděle 18. dubna 2021., Svátek má Valérie
Počasí dnes 10°C Občasný déšť

V pravé poledne odstartuje Eureka Prague 2013

V pravé poledne odstartuje Eureka Prague 2013
Noční Praha | zdroj: Getty Images

Finále třetí sezóny největší středo-východo-evropské pokerové tour je tu. I letos se odehraje v Praze. Main Event Eureka Poker Tour Prague odstartuje v pražském hotelu Hilton dnes (neděle 8. prosince) v pravé poledne.

Letošní Eureka spojí podobně jako tomu bylo v minulém roce své síly se svou "starší sestrou", prestižní European Poker Tour (EPT), a hráči se v průběhu desetidenního festivalu mohou těšit skoro na 50 turnajů. Hlavní turnaj EPT je naplánován na 12.-18. prosince.

Loňské rekordy jsou již dávno minulostí. Už nyní, několik hodin před startem, je do hlavního turnaje pražské Eureky zaregistrováno 570 hráčů, včetně 355 online kvalifikantů, kteří získali svá místa prostřednictvím největší světové herny PokerStars.

V minulém roce kraloval v Praze v poli 652 hráčů Kypřan Menikos Panagiotou, který si kromě titulu šampiona Eureky odvezl €137.100. Vzhledem k očekávanému nárůstu hráčů, může letošní šampion počítat také s větší výhrou.

Main Event pražské Eureky je naplánován jako pětidenní turnaj (8.12. prosince). Mezi hráči nebudou chybět ani některá velká jména evropského pokeru. Ze členů Teamu PokerStars PRO potvrdili svou účast například Portugalec Henrique Pinho, Polák Marcin Horecki, belgická dvojčata de Meulderova, Rus Alex Kravchenko nebo jediný český profesionál hájící barvy PS PRO Teamu Martin Hrubý.

Ve dni 1A nechybí ani Achilles Bozso, vítěz květnového podniku Eureky v chorvatském Dubrovníku, odkud si odnesl €59.100.

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,870 25,970
USD 21,610 21,750
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma