Dnes je sobota 23. ledna 2021., Svátek má Zdeněk
Počasí dnes 5°C Občasný déšť se sněhem

KHL schválila přihlášku HC Lev, do Prahy vyšle inspekci

KHL schválila přihlášku HC Lev, do Prahy vyšle inspekci
Přestože byl na loterijní společnost Sazka prohlášen soudem konkurz, generální ředitel a předseda představenstva Sazky Aleš Hušák pořádá v úterý 31. května 2011 večer ve vysočanské O2 areně velkou párty pro zaměstnance Sazky. Na snímku O2 arena. MICHAL KALÁŠEK / MEDIAFAX | zdroj: Archiv

HC Lev udělal další krok směrem k účasti v Kontinentální hokejové lize. Vedení soutěže oznámilo, že obdrželo od pražského celku oficiální přihlášku, finanční záruky a ostatní potřebné dokumenty a všechno odpovídá ligovým regulím. V příštím týdnu dorazí do Prahy inspekce, aby si prohlédla infrastrukturu klubu a zjistila, zda splňuje kritéria.

Vedení Lva plánuje, že bude hrát zápasy KHL v O2 areně, která hostí extraligové duely Slavie. O využívání haly představitelé klubu, který se přesunul do Prahy z Popradu, stále jednají. Dohodu již uzavřeli se Spartou, v jejíž hale bude mít tým zázemí a bude ji využívat k tréninkům. V minulém týdnu potvrdilo vedení Lva, že trenérem mužstva bude dosavadní kouč Sparty Josef Jandač. Jeho asistentem bude Jiří Kalous, který odešel z Liberce.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma