Zranění v hledišti na French Open, mezi diváky spadl velký plechový panel

- Tenis autor: Redakce Sport.Tiscali.cz

Při sledování tenisu může jít někdy o zdraví. A nemusí se zrovna jednat o ránu míčkem, který přiletěl z kurtu. Na Roland Garros v Paříži zažilo několik diváků při zápase Tsonga - Nišikori hodně nepříjemné chvilky.

Tento kus plechu spadl mezi diváky

Tento kus plechu spadl mezi diváky,zdroj: Profimedia.cz

Do hlediště na kurtu Philippa Chatriera totiž spadl velký plechový panel z obložení obří obrazovky a tři fanoušky lehce zranil. Rozhodčí zápas přerušil a během čtyřicetiminutové pauzy dělníci trosky odstranili a zkontrolovali zbývající díly. Diváci se poté mohli vrátit i do sektoru, který byl nejprve z bezpečnostních důvodů evakuován. 

Krycí panel o velikosti postele s ostny proti holubům zřejmě uvolnil silný poryv větru a dílec se snesl z terasy u komentátorských boxů mezi diváky. Jeden ze zasažených fanoušků utrpěl zřejmě zranění pravého zápěstí, celkem nakonec potřebovali ošetření tři diváci. 

Zápas domácího Tsongy s japonským tenistou Nišikorim byl přerušen za stavu 6:1, 5:2 pro Francouze nejprve na deset minut a hráči odešli do šaten. Rozhodčí poté oznámil, že se pauza na nutné úpravy protáhne o dalších asi 15 minut, znovu hrát se začalo po 40 minutách. Nakonec se radoval Tsonga po pětisetové bitvě 6:1, 6:4, 4:6, 3:6 a 6:3. 

Tagy: zranění neštěstí diváci tenis French open

Zdroje: ČTK