Dnes je středa 24. dubna 2024., Svátek má Jiří
Počasí dnes 6°C Slabý déšť

Chomutov otočil zápas v Mladé Boleslavi a vyhrál první baráž

zdroj: tisková zpráva

Hokejisté Chomutova vyhráli první utkání baráže o extraligu na ledě Mladé Boleslavi 3:2, když dokázali zápas otočit v rozmezí čtyř minut třetí třetiny. Na výhře vítěze první ligy se dvěma góly podílel kapitán Milan Kraft. Série hraná na čtyři výhry pokračuje v pondělí opět na ledě nejhoršího týmu extraligové sezony.

Baráž o hokejovou Tipsport extraligu - 1. zápas: BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov 2:3 (0:0, 1:0, 1:3) Branky a nahrávky: 26. Balaštík (Podkonický, Goertzen), 53. Čutta (Tomas, D. Výborný) - 53. Havíř (Gajovský, Macháček), 55. Kraft (Pulpán, Pavlas), 57. Kraft (Jíra, Hřebejk). Rozhodčí: A. Jeřábek, Šindler - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. Diváci: 4090. Stav série: 0:1. Mladá Boleslav: J. Hübl - Čutta, Baldwin, Žabka, Beňovič, Hay, Rýgl, Mozík - Nouza, D. Výborný, Mikulík - Balaštík, Podkonický, Goertzen - Bahenský, Pabiška, Tomas. Trenéři: P. Novák a Hiadlovský. Chomutov: Řehoř - Pavlas, Pulpán, Havíř, Bartejs, Grof, J. Mrázek, Jillson, Macháček - Jíra, Kraft, Hřebejk - Gajovský, F. Seman, D. Hruška - Ondřej, Sikora, Hromas - Endál, Diviš, Hafenrichter. Trenéři: Doležal, Gudas a Mikšovic.

Kurzovní lístek: 24.4.2024 Exchange s.r.o.