Počasí dnes 14°C Oblačno

Dva góly Tlustého Carolině nestačily, Ottawa rozložila Pittsburgh

Český útočník Jiří Tlustý vstřelil v sobotním utkání NHL dvě branky, přesto s Carolinou nakonec prohrál 4:5 v Detroitu. Rodák ze Slaného vstřelil první gól zápasu a ve 36. minutě svou druhou trefou zvyšoval už na 4:1. Zbytek utkání už ale byl v režii domácích a na obratu Red Wings se podílel i Jiří Hudler, který vzápase zaznamenal gól a dvě asistence.

Hokejový útočník Milan Michálek přispěl gólem a dvěma přihrávkami k jednoznačné výhře Ottawy 8:4 s Pittsburghem. Nejlepší český střelec soutěže v letošní sezoně otevřel úspěšnou dorážkou v desáté minutě skóre utkání, poté se na rozkladu obrany Penguins podílel dvěma asistencemi. Zápas naopak nevyšel jeho bratrovi Zbyňku Michálkovi, který si v dresu soupeře připsal čtyři záporné body za účast na ledě při vstřelené a inkasované brance.