Dnes je neděle 1. října 2023., Svátek má Igor
Počasí dnes 9°C Občasný déšť

Články autora

Alina Holušová

Zpravodajství

Praha se promění v metropoli skateboardingu. Koná se jubilejní Mystic

Alina Holušová 2. 7. 2014
Do Prahy se na víkend sjedou legendy skateboardingu, aby se zúčastnily 20. ročníku legendární soutěže Mystic SK8 Cup. V novém street skateparku a obnoveném bowlu na Štvanici se předvede zhruba 150 profesionálních skateboardistů z 25 zemí. 
Vodní slalom

Přindiš vyhrál sázku i kvalifikační jízdu SP vodních slalomářů v Tacenu

Alina Holušová 13. 6. 2014
Ve slovinském Tacenu se dnes českým vodním slalomářům dařilo, když kromě jedné závodnice všichni postoupili do zítřejších semifinálových jízd. Ve slunečném a velmi teplém počasí s teplotami kolem 25 stupňů si nejlépe vedl vicemistr Evropy z Vídně Vít Přindiš, který předvedl nejrychlejší jízdu. Díky skvělému času 99.42 má už jistou i výhru ze sázky se šéftrenérem.
Vodní slalom

Druhý závod SP vodních slalomářů se jede v Tacenu

Alina Holušová 12. 6. 2014
Slovinský Tacen je druhou zastávkou letošního ročníku Světového poháru ve vodním slalomu a je třetí letošní možností, jak splnit nominační kritéria do druhé části sezony s vrcholem na mistrovství světa v září v Deep Creeku. To se týká čtyř českých lodí, které nebyly na nedávném mistrovství Evropy ve Vídni nebo při úvodním závodu Světového poháru v Londýně ve finálové desítce.
MS ve fotbale 2014

Astronauti si zahráli fotbal na ISS. Perfektní zahájení fotbalového mistrovství

Alina Holušová 12. 6. 2014
VIDEO UVNITŘ. Dvojice amerických astronautů Reid Wiseman a Steve Swanson spolu s německým kolegou Alexanderem Gerstem předvedli, jak se hraje fotbal v podmínkách mikrogravitace. Kopaná ve vesmíru k příležitosti fotbalového mistrovství v Brazílii snad dokonce předčí jeho oficiální zahájení na Zemi. 
Vodní slalom

Mrůzkovi těsně utekl desátý titul mistra světa, domů si čeští kajakáři odvezou stříbro

Alina Holušová 12. 6. 2014
Během prvních dní Mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě ve Valtellině dokázali čeští reprezentanti vybojovat už osm medailí. Ke včerejším pěti kovům z individuálního dlouhého sjezdu dnes čeští závodníci přidali další tři z týmového závodu. Kajakář Kamil Mrůzek navázal na svůj včerejší bronzový úspěch a spolu se svými týmovými kolegy vybojoval stříbro. O další dvě stříbrné medaile se postarali singlkanoisté a deblkanoisté.
MS ve fotbale 2014

Samuraj ukázal Brazilcům vychytané fotbalové triky

Alina Holušová 10. 6. 2014
VIDEO UVNITŘ. Japonský nudlový gigant Nissin vyslal do Brazílie k příležitosti fotbalového MS japonského reprezentanta ve freestyle fotbale Kotara Tokudu, aby tam předvedl, zač je toho loket. V samurajské výzbroji. 
Vodní slalom

Přindiš bere na Světovém poháru stříbrnou medaili, Prskavec vypadl v semifinále

Alina Holušová 7. 6. 2014
Ve finále prvního světového poháru sezony v Londýně vybojoval kajakář Vít Přindiš čistou jízdou stříbrnou medaili a po medaile stejné hodnoty z ME ve Vídni pokračuje ve skvělých výkonech. Ve finále byl poprvé v sezoně také singlíř Vítězslav Gebas, který dokonce po semifinále vedl, a zajistil si tak místo v českém týmu pro druhou část sezony s vrcholem na mistrovství světa v Deep Creeku.
Vodní slalom

Kudějová šestá mezi kajakářkami

Alina Holušová 1. 6. 2014
Teplé, slunečné, ale také větrné počasí českým závodníkům na mistrovství Evropy dnes nepřálo a do individuálního finále se těsně probojovala z desátého místa jen 24letá kajakářka Kateřina Kudějová. Ve finále ale zabojovala, předvedla druhou nejrychlejší jízdu a bez dvoubodové penalizace by dokonce vyhrála. Takhle se musela spokojit s šestým místem.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 30.9.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,370 24,470
USD 23,010 23,170
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma