Fotbalová sabotáž? Hazard měl předstírat zranění, aby bojkotoval Mourinhovu snahu

VIDEO - Fotbal autor: Petr Widenka

Fotbalisté Chelsea si v pondělí připsali devátou porážku v letošním ročníku Premier League, když na hřišti vedoucího Leicesteru prohráli 1:2. Již v prvním poločase opustil hřiště záložník Blues Eden Hazard, kterému ukončil zápas lehký střet s útočníkem domácích Jamiem Vardym. Nicméně belgický deník Niuwsblad pojal podezření, že Hazard ve skutečnosti pouze simuloval zranění, aby tak ještě více podryl nejisté postavení trenéra Josého Mourinha.

Současná krize může ze Stamford Bridge nakonec vyhnat hráče i trenéra

Současná krize může ze Stamford Bridge nakonec vyhnat hráče i trenéra,zdroj: Profimedia.cz

Už v průběhu zápasu se mnozí podivovali nad tím, že Hazard bez většího přičinění soupeřových hráčů opouští bojiště. Belgický deník šel ještě dál a obvinil čtyřiadvacetiletého záložníka ze simulování, které má být pouze špičkou ledovce vzájemné nevraživosti mezi ním a jeho koučem.

„Musí to být opravdu vážné zranění, když opustil hřiště a takřka okamžitě učinil rozhodnutí, že už se na něj nevrátí,“ řekl po zápase rozladěný Mourinho.

 

Hazarda čeká ještě několik lékařských vyšetření, ale podle dostupných informací zatím nic nenasvědčuje tomu, že by měl svému týmu chybět v příštím utkání proti Sunderlandu.

Belgický reprezentant byl v minulé sezoně vyhlášen nejlepším fotbalistou Premier League. Jenomže v letošním ročníku hraje jako vyměněný. Ani po 23 odehraných zápasech nemá na svém kontě žádný vstřelený gól.

V poslední době se tak čím dál tím častěji mluví o jeho odchodu do jiného týmu. Nejčastěji jsou zmiňovány jména španělských velkoklubů Barcelony a Realu Madrid.

Tagy: Premier League FC Chelsea

Zdroje: football365.com,metro.co.uk