Dnes je pondělí 15. srpna 2022., Svátek má Hana
Počasí dnes 16°C Místy bouřky

Kategorie

Golf

Kontroverzní golfová princezna: Na internetu kraluje, ale při profesionálním debutu vyhořela

Petr Widenka 13. 12. 2015
Američanka Paige Spiranacová se před několika dny zúčastnila svého prvního profesionálního golfového turnaje v Dubaji (Spojené arabské emiráty). Chtěla tak zatnout tipec všem svým kritikům, podle kterých je její popularita založena pouze na vnějším vzhledu, a nikoliv na sportovních schopnostech. Spiranacové se však odvetný úder příliš nevydařil.

Rose vyhrál golfové US Open. Smolař Mickelson skončil pošesté druhý

red 17. 6. 2013
Finálové kolo v paru a celkové skóre +1 stačilo Justinu Roseovi k triumfu na 113. US Open. Dvaatřicetiletý Angličan ke třinácti vítězstvím na profesionálních turnajích včetně čtyř na PGA Tour přidal i první a vysněný z majoru. A také ukončil 43 let dlouhé čekání Angličanů na vítězství na US Open.

Dějiště US Open: Brutální finiš a proutěné koše místo vlajek. I to je Merion

red 12. 6. 2013
Už v neděli otevřel Merion Golf Club, dějiště letošního US Open, své brány pro fanoušky, aby si mohli pořídit nějaké první suvenýry. A někteří mohli zahlédnout při tréninkovém kole i Tigera Woodse. Ne na dlouho. První hráč světa v neděli odehrál jen třináct jamek na hřišti, kam se major vrací po dlouhých 32 letech.

Harris English udržel nervy a slaví první titul na PGA Tour

red 10. 6. 2013
Podpora starých kamarádů ze střední školy, klid svého zkušeného caddie a dobře načasované puttování, to byly klíčové okamžiky, které dovedly Harrise Englishe na turnaji FedEx St. Jude Classic k prvnímu vítězství na PGA Tour. Třiadvacetiletý mladík zvládl vypjatý závěr s rutinou zkušeného mazáka a nechal za sebou všechny favority, včetně Phila Mickelsona.

Dvacetiletý Manassero přepisoval rekordy. Nikdo mladší ve Wentworthu nevyhrál

red 27. 5. 2013
Ital Matteo Manassero přepisoval ve Wentworthu historii. Ve 20 letech a 37 dnech se stal nejmladším vítězem turnaje BMW PGA Championship, turnaje, který je vlajkovou lodí European Tour. Navíc způsobem hodným zkušeného mazáka, protože o svém triumfu rozhodl až na čtvrté jamce play-off.

Woods dobyl po dvanácti letech The Players, Garcia svou šanci "utopil"

red 13. 5. 2013
Okamžiky, jak vystřižené z filmových thrillerů, dramat či hororů nabídlo finálové kolo The Players Championship. Co v jednu chvíli vypadalo jako jasná záležitost, o okamžik později neplatilo. Z téhle horské dráhy nakonec vyšel vítězně ten největší favorit: Tiger Woods. A slavil druhý titul z TPC Sawgrass, na který ale čekal dvanáct let.

Adam Scott zlomil australské zakletí a stal se hvězdou měsíce!

red 7. 5. 2013
Když loni ztratil jasné vedení a přišel o titul z British Open, začalo se o něm mluvit jako o hráči, který není dost silný na to, aby vyhrával velké turnaje. Ani ne celý rok se sešel s rokem a Adam Scott dokázal, že je i hráčem velkých akcí, když triumfoval na Masters, úvodním majoru roku. Proto se stal hvězdou měsíce GOLFee.

Náhradník a nováček Derek Ernst pokořil i velké golfové hvězdy

red 7. 5. 2013
Tak tohle asi nikdo nečekal. Před turnajem Wells Fargo Championship byl Derek Ernst až čtvrtým náhradníkem a do hry se dostal díky tomu, že řada hráčů svůj start odřekla. Po jeho konci slaví nováček na PGA Tour svůj první velký titul. Teprve při svém osmém letošním startu na turnaji zámořské série.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 15.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,430 24,550
USD 23,990 24,170
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma